Nasiona do kiełkowania

Oferujemy starannie wyselekcjonowane nasiona do kiełkowania. Znajdziesz u nas m.in. nasiona na kiełki rzodkiewki, lucerny, brokułu, rzeżuchy czy fasoli. Rośliny te charakteryzują się szybkim i łatwym wzrostem, a także wysoką jakością.

Aby uprawiać kiełki z nasion, powinieneś wyposażyć się w specjalną półkę z sitkiem, na którym ułożysz nasiona. Zanim jednak to zrobisz, należy starannie je wypłukać i moczyć w wodzie przez kilka godzin. Pod spodem półeczki umieszczony jest specjalny pojemnik, do którego zbiera się woda. Sprawia ona, że nasiona wciąż są wilgotne, co przyspiesza proces kiełkowania.

Kiełki z nasion do kiełkowania są bogate w drogocenne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały, błonnik i przeciwutleniacze, co czyni je bardzo zdrowym dodatkiem do diety. Mogą być spożywane surowe, jako dodatek do sałatek, kanapek czy smoothie, a także poddawane krótkiej obróbce cieplnej.

Nie zwlekaj dłużej i wybierz Centrum Ogrodnicze Flora, czyli Twój sklep z nasionami na kiełki. Gwarantujemy duży wybór i atrakcyjne ceny!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło