Stymulatory wzrostu roślin

Stymulatory wzrostu roślin to preparaty zawierające specjalne substancje chemiczne, które mają na celu pobudzenie wzrostu roślin oraz poprawę ich jakości i wydajności. Są stosowane zarówno w uprawie roślin ogrodniczych, jak i w rolnictwie, aby przyspieszyć wzrost i rozwój roślin, zwiększyć plon i zwiększyć odporność na stresy środowiskowe.

Stosowanie stymulatorów wzrostu roślin może pomóc w rozwoju roślin, ale należy pamiętać, że ich nadmierna ilość może prowadzić do szkodliwych skutków dla roślin i środowiska. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu należy dokładnie przeczytać instrukcję producenta i stosować go zgodnie z zaleceniami.

W naszej ofercie znajdziesz stymulatory wzrostu roślin, m.in. firmy FLORAHUMUS. To nowoczesny stymulator zawierający kwasy humusowe z węgla brunatnego pozyskiwanego ze złóż Kopalni Węgla Brunatnego Sieniawa w woj. lubuskim. Preparat ten 

poprawia funkcjonowanie gleb uprawnych, gwarantując lepszy wzrost roślin.

Produkt posiada pozytywną opinię wydaną przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach i może być stosowany w uprawach ekologicznych. Można go stosować do wszystkich roślin.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło