Nasiona traw – duże opakowania

Oferowane przez nas nasiona traw są dostępne w różnych opakowaniach, w tym również w dużych opakowaniach. Opcja ta spełni oczekiwania osób, które dysponują większą powierzchnią trawnika, a co za tym idzie – potrzebują większej ilości nasion.

Jeśli jesteś zainteresowany nasionami traw w dużych opakowaniach, pamiętaj o wyborze odpowiedniego gatunku trawy, który będzie najlepiej dopasowany do warunków i potrzeb uprawy. Znajdziesz u nas m.in. mieszanki traw, które zawierają różne gatunki, a ich skład zależy od indywidualnych preferencji. Ważne jest, aby wybierać nasiona traw najwyższej jakości, co wpłynie na uzyskanie gęstego i zdrowego trawnika. Decydując się na współpracę z Centrum Ogrodniczym Flora, masz pewność, że wybierasz to, co najlepsze!

Przed zasadzeniem nasion traw, odpowiednio przygotuj glebę i zapewnij właściwe warunki do kiełkowania nasion. Możesz zasiać je wiosną bądź jesienią – w zależności od preferencji i warunków klimatycznych. Nie zapomnij także o regularnym podlewaniu i nawożeniu trawnika!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło