Żyłki do kos spalinowych

W ofercie Centrum Ogrodniczego Flora znajdziesz żyłki do kos spalinowych. Zdaj się na nasze doświadczenie – pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie żyłek:

  • - dobierz grubość żyłki do rodzaju trawy – grubsza lepiej sprawdzi się w przypadku cięcia traw o grubszych i sztywniejszych źdźbeł, z kolei cieńszą polecamy do cięcia miękkich i delikatnych traw,
  • - zwróć uwagę na kształt żyłki – te spłaszczone mają większą siłę tnącą i wykazują większą odporność na zużycie niż np. żyłki okrągłe.

Domyślamy się, że zależy Ci również na wysokiej jakości, dlatego robiąc zakupy w naszym Centrum, masz pewność, że kupujesz to, co najlepsze w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż żyłek do kos spalinowych, które są odporne na zużycie, co automatycznie zapewnia lepszą wydajność cięcia.

Żyłki do wykaszarek

A może chcesz zamówić żyłki do wykaszarek? Świetnie się składa, bo mamy to, czego szukasz! To akcesoria szeroko wykorzystywane do koszenia trawy i drobnej roślinności. W zależności od modeli wykaszarek wyróżnia się następujące rodzaje żyłek:

  • - okrągłe – stosowane do pracy w ogrodach i na trawnikach, dostępne w różnych grubościach,
  • - trójkątne – wykorzystywane do koszenia traw wysokich i grubszych,
  • - płaskie – doskonale sprawdzą się do koszenia traw na dużych obszarach, np. w parkach,
  • - spiralne – ich kształt pomaga w skuteczniejszym przecinaniu trawy, ten rodzaj żyłek poleca się do wykaszania gęstych i dużych traw.

Przed zakupem sprawdź, jaki rodzaj żyłki pasuje do wykaszarki. Pamiętaj o tym, aby korzystać z oryginalnych części zamiennych, które są przeznaczone do danej marki i modelu urządzenia.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło