Opryskiwacz Kwazar Orion 12l - 1

Opryskiwacz Kwazar Orion 12l

Opryskiwacze
3 szt

Opryskiwacz Orion ciśnieniowy

- do pielęgnacji roślin ogrodowych

- do pielęgnacje upraw warzywnych

- do pielęgnacje drzew i krzewów owocowych

- do pielęgnacji drzew

- do stosowania środków na szkodniki

- do rozpylania wszelkiego rodzaju cieczy

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

285,00 zł
Brutto

231.71 netto

Wyświetl historię cen produktu

Opryskiwacz Orion ciśnieniowy

- Pierścień stabilizujący: stabilizacja i ochrona zbiornika przed uszkodzeniem

- Zawór bezpieczeństwa: kontrola ciśnienia

- Regulowana lanca z włókna szklanego: elastyczna lanca o regulowanej dłogości od 0,6m do 1,2m

- Wygodny lejek: wygodne wlewanie płynów

- Stopki: wypustki w pierścieniu stabilizującym ułatwiające pompowanie opryskiwacza

- Pasek poziomu cieczy: łatwe dozowanie i kontrolowanie poziomu płynu w zbiorniku

- Wygodny pas nośny: komfort użytkowania podczas długotrwałej pracy

- Wydłużona gwarancja: 5 lat gwarancji na zbiornik

Opryskiwacz stworzony do najbardziej wymagających prac – aplikacji nawozów dolistnych oraz środków zapewniających ochronę przed chorobami, chwastami lub szkodnikami. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na działce, w sadach, na uprawach warzywnych i pod osłonami, w szkółkach roślin ozdobnych i leśnych.

Opryskiwacz Orion Super zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w taki sposób, żeby urządzenie jak najlepiej odpowiadało na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. W tym celu w konstrukcji opryskiwacza wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały, które gwarantują odporność na środki chemiczne, przy jednoczesnej podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. To wszystko sprawia, że urządzenie odznacza się doskonałymi parametrami użytkowymi, jakich oczekujemy od profesjonalnego osprzętu i akcesoriów ogrodowych.

Opryskiwacz Kwazar – specyfikacja produktu 

Opryskiwacz Kwazar Orion Super posiada liczne cechy podnoszące jego funkcjonalność i przekładające się na jeszcze bardziej wygodną pracę z urządzeniem. Na dole zbiornika znajduje się specjalny pierścień stabilizujący, który chroni zbiornik przed uszkodzeniem, jednocześnie zapewniając stabilność na różnych powierzchniach. Nieużywany opryskiwacz możemy bez obaw postawić na nierównym podłożu, nie przewróci się. Dodatkowo zbiornik opryskiwacza Kwazar Orion Super został wyposażony w wygodny lejek, który znacząco ułatwia wlewanie preparatu do opryskiwacza, jak również jego późniejsze czyszczenie. Sam zbiornik posiada również  przezroczysty pasek poziomu cieczy, dzięki któremu możemy sprawdzić, ile cieczy pozostało w zbiorniku bez konieczności jego odkręcania. Opryskiwacz Orion Super dostępny jest w pojemnościach 3l,  6l, 9l i 12l.
Opryskiwacz Kwazar Orion Super ma  także wygodny pas nośny, który zapewnia komfort pracy. Dzięki temu opryskiwacz jeszcze lepiej sprawdza się w przypadku oprysków większych powierzchni, a także w sytuacjach, kiedy poddawane opryskom nasadzenia znajdują się w znacznych odległościach od siebie.

KWAZAR
312-6030-20-0000
3 Przedmioty
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło