Bros 007 na pluskwy i rybiki cukrowe     400ml - 1

Bros 007 na pluskwy i rybiki cukrowe 400ml

1 szt

Bros 007 na pluskwy i rybiki cukrowe

- działa do 3 miesięcy

- technologia mikrokapsułek

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

19,95 zł
Brutto

16.22 netto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bros 007 na pluskwy i rybiki cukrowe

Mikrokapsułkowany płyn do zwalczania owadów biegających (karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych itp.) w domach, pomieszczeniach gospodarczych itp. oraz mrówek na zewnątrz na balkonach, tarasach, podjazdach i chodnikach. Szczególnie polecany w przypadku zauważenia obecności pluskwy domowej - szkodnika żywiącego się wyłącznie krwią ludzi i zwierząt. Doskonale sprawdza się również w zwalczaniu rybików cukrowych.

Nowoczesna postać preparatu - mikrokapsułki, sprawia, że zamknięta w nich substancja czynna uwalniana jest stopniowo. Preparat zaczyna działać po ok. 3 - 4 godz. od zastosowania i pozostaje skuteczny na powierzchniach gładkich aż do 12 tygodni, a w przypadku stosowania na zewnątrz - do 4 tygodni W momencie kontaktu owada z opryskaną powierzchnią, mikrokapsułki przyczepiają się do jego ciała i są przenoszone do gniazda oraz na inne osobniki, które nie miały bezpośredniego kontaktu z preparatem. Ten sposób działania, tzw. „efekt domino”, umożliwia likwidację całej populacji owadów.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

BROS
B1999
1 Przedmiot
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło