Natural na grzyby 800ml Westland -       gotowy do użycia - 1

Natural na grzyby 800ml Westland - gotowy do użycia

Grzybobójcze
21 szt

Naturalnie na grzyby

- mączniak prawdziwy...

Zapobiega chorobom grzybowym

Bez okresu karencji

Afik zapobiega chorobom grzybowym

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

27,00 zł
Brutto

21.95 netto

Wyświetl historię cen produktu

Mączniak prawdziwy i inne choroby grzybowe takie jak: mączniak prawdziwy, szara pleśń, rdza i plamistość liśc itp. Przed zastosowaniem preparatu na rośliny, na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzenia roślin.

Kiedy stosować

możliwy termin stosowania: kwiecień-październik

optymalny termin stosowania: maj-wrzesień

Sposób użycia:

- Wstrząsnąć przed użyciem.

- Przed zastosowaniem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie.

- Produkt gotowy do użycia.  

Preparat stosować po zauważeniu śladów choroby. Zabieg wykonać wcześnie rano lub późnym wieczorem  tj. przed lub po oblocie pszczół, najlepiej w czasie niskiej wilgotności powietrza (w okresie bezdeszczowym), ponieważ preparat powinien szybko wyschnąć na roślinie. Opryskiwać dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. Unikać nanoszenia preparatu na płatki kwiatów. W razie konieczności zabieg powtarzać kilkakrotnie po 7 dniach w celu zapobiegania chorobom grzybowym. Nie stosować częściej niż raz w tygodniu. Opróżnione opakowanie po preparacie oddać do punktu selektywnej zbiórki odpadów lub zakładu zajmującego się recyklingiem.

Informacja o produkcie:

Preparatu nie stosować  w obecności dzieci i zwierząt,  w wysokich temperaturach lub w czasie silnego nasłonecznienia. Nie jeść, nie pić i nie palić w czasie zabiegu. Zaleca się stosować okulary ochronne. W przypadku kontaktu preparatu z oczami przemywać oczy czystą wodą, przez co najmniej 10 minut. Gdy podrażnienie nie ustępuje skonsultować się z lekarzem – okulistą. Po skończonym zabiegu  lub po przypadkowym kontakcie z preparatem umyć  ręce i twarz; zanieczyszczoną skórę zmyć wodą.Przechowywanie: Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w temperaturze nie niższej niż 5 ºC  i nie wyższej niż 30ºC. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Chronić przed dziećmi.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

WESTLAND
WES000141
21 Przedmioty
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło