Nawóz Agrecol Żel do cytrusów 0,25l - 1

Nawóz Agrecol Żel do cytrusów 0,25l

1 szt

Nawóz do cytrusów

  • - do zasilania roślin cytrusowych
  • - zaspokaja ich specyficzne potrzeby pokarmowe
  • - gwarantuje odpowiedni wzrost
  • - pozytywnie wpływa na kwitnienie i owocowanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

10,00 zł
Brutto

9.26 netto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nawóz do cytrusów z serii Mineral żel to płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczony do zasilania wszelkich roślin cytrusowych. Odpowiedni poziom składników pokarmowych gwarantuje wzmożone kwitnienie i owocowanie nawożonych cytrusów. Żelowa formuła nawozu bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie. Roztwór nawozowy można z powodzeniem stosować do nawożenia roślin uprawianych metodami tradycyjnymi, a także w uprawach hydroponicznych.

Rośliny cytrusowe to wymagające rośliny, szczególnie jeżeli chodzi o odpowiednie odżywienie. Te dość „żarłoczne rośliny” wskutek niedostatecznego dostarczenia składników pokarmowych reagują w różny sposób. Liście mogą się przebarwiać na żółto (tzw. chlorozy), mogą się pojawiać na nich plamy, albo mogą wręcz odpadać kwiaty i owoce. Aby roślina związała okazałe, pełnowartościowe owoce, potrzebuje dużo składników pokarmowych. Wzmożonego nawożenia cytrusy potrzebują najbardziej zaraz po wyjściu ze spoczynku zimowego – w marcu i kwietniu. Regularnie stosowany nawóz do cytrusów z serii Mineral żel w pełni spełnia zapotrzebowanie pokarmowe roślin cytrusowych.

Sposób stosowania

Opakowanie zawiera przezroczystą nakrętkę do precyzyjnego i wygodnego odmierzania dawki nawozu. Nakrętka wskazuje trzy poziomy dawkowania, zależnego od ilości wody, jaką używamy do podlewania:

  • - I poziom – dawka 7 ml nawozu do rozpuszczenia w 2 litrach wody
  • - II poziom – dawka 14 ml nawozu do rozpuszczenia w 4 litrach wody
  • - III poziom – dawka 21 ml nawozu do rozpuszczenia w 6 litrach wody

Cytrusy nawozić od marca do października 1-2 razy w tygodniu.
Odmierz dawkę nawozu przy pomocy dozownika (nakrętki) do jednego z poziomów na rysunku. Pierwszy poziom w dozowniku to dawka 7 ml do rozpuszczenia w 2 l wody.
Stosować wyłącznie w uzasadnionej potrzebie. Nie przekraczać dawki.

AGRECOL
A583
1 Przedmiot
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło