.Planton S 200g - 1

Planton S 200g

15 szt

Nawóz przeznaczony do zasilania roślin balkonowych wymagających zwiększonych dawek żelaza, takich jak: Surfinie, Petunie kaskadowe, Petunie, Calibrachoa (Superbells), Werbeny. Można stosować go interwencyjnie do wszystkich roślin balkonowych i ogrodowych w przypadku wystąpienia objawów niedoboru żelaza. Polecany jest do stosowania również w czasie opadów deszczu w celu uzupełnienia wypłukiwanych przez deszcz składników pokarmowych co zwiększa odporność roślin na choroby i znacząco przyspiesza ich regenerację.

Nawóz NPK 16 + 8 + 22 z mikroelementami pokarmowymi: miedzią, żelazem, manganem, cynkiem.

Nawóz ten wyróżnia się wysoką zawartością łatwo przyswajalnego żelaza. Optymalnie dobrany skład zapewnia sukces w uprawie kwiatów. Najlepiej stosować do każdego podlewania.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

12,50 zł
Brutto

11.57 netto

Wyświetl historię cen produktu

Dawkowanie: W zależności od wielkości roślin rozpuścić 1 lub 2 pełne łyżeczki nawozu w 10L wody (1g nawozu na 1L wody). Można samodzielnie przygotować koncentrat rozpuszczając całe opakowanie nawozu w 1L wody i stosować 50ml uzyskanego roztworu na 10L wody. Z jednej torebki uzyskuje się aż 200 litrów roztworu do podlewania roślin. Opakowanie: 200 gramów nawozu

PLANTPOL
2229
15 Przedmioty
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło