Nawóz Substral do Traw regenerator 100   dni 5kg - 1

Nawóz Substral do Traw regenerator 100 dni 5kg

Długo działające
2 szt

Nawóz 100 Dni do Trawnika Regenerator

Główne cechy produktu:

Do użycia tylko na zewnątrz
Długo działa Długo działa
Zagęszcza trawnik Zagęszcza trawnik
Wzmacnia wzrost korzeniWzmacnia wzrost korzeni
Łatwy w użyciu granulat Łatwy w użyciu granulat

Termin: Marzec - Czerwiec

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

160,00 zł
Brutto

148.15 netto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nawóz Substral 100 dni. Nawóz długo działający do trawnika o podwójnej funkcji: starter i regenerator do trawy – działa 3 razy dłużej i wydajniej niż zwykły granulat. Odżywia trawnikcodziennie przez 100 dni, wystarczy więc jedno - dwa nawożenia na sezon. Bez ryzyka przenawożenia. Bogaty w mikroelementy. Duża wydajność – 70% nawozu jest pobieraneprzez roślinę.

Cechy produktu

  • - długo działa
  • - podwójna funkcja - starter + regenerator
  • - bogaty w mikroelementy
  • - przygotowuje trawę do suszy
  • - ogranicza koszenie
  • - wydajność do 250m2

Opis produktu

Substral 100 dni to długo działający nawóz do trawnika o podwójnej funkcji: wczesną wiosną jako nawóz startowy do wzmocnienia wzrostu trawy, później jako nawóz do regeneracji trawy i zwiększania systemu korzeniowego. Odpowiednio dobrane składniki nawozu 100 dni przygotowują do suszy i ograniczają koszenie. Nawóz po rozsypaniu i podlaniu powoli rozpuszcza się i przechodzi do wierzchniej warstwy gleby, gdzie pozostaje przez okres do 100 dni i jest pobierany przez korzenie. Uwalnianie nawozu jest sterowane przez czynniki naturalne. Rośliny otrzymują codziennie małą, dostosowana do ich potrzeb dawkę składników odżywczych. Dzięki temu nawóz działa bardzo długo, bo ponad 3 miesiące - wystarczy więc jedno lub dwa nawożenia na sezon, bez ryzyka przenawożenia. Nawóz jest bardzo wydajny, rośliny potrafią wykorzystać nawet do 70% składników pokarmowych w porównaniu do zwykłych granulatów, gdzie sięga to zaledwie 25%.


Stosować

Zalecana dawka: 20g/m2.

Nawóz uwalnia się pod wpływem ciepła i wilgoci. Trawnik należy utrzymywać w odpowiedniej wilgotności przez cały sezon. System korzeniowy traw jest bardzo krótki i bardzo wraźliwy już na pierwsze oznaki suszy.


Skład produktu

Nawóz WE NPK 18+22+05% (m/m) zawierający ureaform. Azot całkowity (N) 18%, w tym 6.4% amonowy, 2.7% amidowy, 8.9% ureaform, 3% rozp. w zimnej wodzie, 2.9% rozp. w gorącej wodzie. Pięciotlenek fosforu (P2O5) w wodzie, 22% rozp. w oboj. roztworze cytrynianu amonu i w wodzie. Tlenek potasu (K2O) 5% rozp. w wodzie.

SUBSTRAL
1218101
2 Przedmioty
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło