*Mniszek Ultra Hobby AL 750ml Substral   - zwalcza chwasty na trawniku - 1

*Mniszek Ultra Hobby AL 750ml Substral - zwalcza chwasty na trawniku

Chwastobójcze
13 szt

Mniszek Ultra Hobby Środek Chwastobójczy

- Do użycia tylko na zewnątrz

- Zabija chwasty

- Szybko działa

- Usuwa chwasty wraz z korzeniami

- Gotowy do użycia

Substral Mniszek Ultra Hobby. Zwalcza chwasty i ich korzenie. Selektywny herbicyd do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na trawniku. Bezpieczny dla traw. Zwalcza: koniczynę białą, babkę, krwawnik pospolity, mniszek lekarski. Szybko widoczne efekty. Gotowy do użycia.

Termin: kwiecień-listopad

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

29,95 zł
Brutto

27.73 netto

Wyświetl historię cen produktu

Cechy produktu

  • - zwalcza chwasty razem z korzeniami
  • - selektywny herbicyd do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na trawniku
  • - bezpieczny dla trawnika
  • - szybko widoczne efekty
  • - preparat gotowy do użycia

Opis produktu

Substral Mniszek Ultra przeznaczony jest do punktowego zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych występujących w trawnikach. Preparat należy stosować na co najmniej 4 godziny przed spodziewanym deszczem, gdy deszcz nastąpi wcześniej należy prawdopodobnie powtórzyć zabieg. Szybko działający. Pierwsze efekty zastosowania preparatu winny być widoczne po okresie od 3 do 7 dni. Środek jest bezpieczny dla traw, zwalcza chwasty wraz z korzeniami. Zwalcza: koniczynę białą, babkę, krwawnik pospolity, mniszek lekarski. Gotowy do użycia preparat.


Jak stosować

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania - 1L/20m2. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym - 2. Odstęp między zabiegami: 90-120 dni.

W roku założenia trawnika środek stosować w fazie krzewienia traw lub po 2 tygodniach od pierwszego koszenia.

Nie stosować środka na rośliny chore, uszkodzone, mokre lub osłabione suszą, w temperaturze poniżej 10oC i powyżej 25oC, przed zbliżającymi się przymrozkami i deszczem, w ogrodach na liście i młodą korę drzew, krzewów owocowych i ozdobnych ze względu na możliwość ich uszkodzenia, podczas dużego wiatru, gdy istnieje możliwość zniesienia środka na inne rośliny.

Nie wchodzić do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni roślin.


Skład produktu

Zawartość substancji czynnych: MCPA (związek z grupy fenoksykwasów karboksylowych) - 1,6g/l (0,16%), fluroksypyr (związek z grupy pochodnych kwasu pirydynokarboksylowego) - 0,32g w 1g/l (0,032%), chlopyralid (związek z grupy pochodnych kwasów karboksylowych) - 0,16g/l (0,016%).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

SUBSTRAL
6610
13 Przedmioty
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło