*Mniszek Ultra 070EW 250ml Substral -    zwalcza chwasty na trawniku - 1

*Mniszek Ultra 070EW 250ml Substral - zwalcza chwasty na trawniku

Chwastobójcze
48 szt

SUBSTRAL Środek Chwastobójczy Mniszek

- Do użycia tylko na zewnątrz

- Szybko działa

- W formie koncentratu

- Bezpieczny dla trawnika

- Usuwa chwasty wraz z korzeniami

Substral Mniszek Ultra. Zwalcza chwasty i korzenie. Selektywny herbicyd do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na trawniku. Bezpieczny dla traw. Zwalcza: koniczynę białą, babkę, krwawnik pospolity, mniszek lekarski. Wydajny koncentrat. Szybko widoczne efekty.

Termin: kwiecień-listopad

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

34,00 zł
Brutto

31.48 netto

Wyświetl historię cen produktu

Cechy produktu

  • - zwalcza chwasty razem z korzeniami
  • - selektywny herbicyd do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na trawniku
  • - bezpieczny dla trawnika
  • - szybko widoczne efekty
  • - wydajny koncentrat

Opis produktu

Substral Mniszek Ultra przeznaczony jest do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych występujących w trawnikach.

Środek jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, pobieranym przez liście a następnie prezmieszczanym do innych części roślin, powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie.

Pierwsze objawy widoczne są po kilku dniach a proces obumierania następuje po tygodniu od zastosowania. Pogoda sprzyjająca rozwojowi roślin wzmaga działanie chwastobójcze środka.

Preparat należy stosować na co najmniej 4 godziny przed spodziewanym deszczem, gdy deszcz nastąpi wcześniej należy prawdopodobnie powtórzyć zabieg. Szybko działający. Pierwsze efekty zastosowania preparatu winny być widoczne po okresie od 3 do 7 dni. Środek jest bezpieczny dla traw, zwalcza chwasty wraz z korzeniami. Zwalcza: koniczynę białą, babkę, krwawnik pospolity, mniszek lekarski. Wydajny koncentrat.


Jak stosować

Środek Mniszek Ultra 070 EW stosować na miejsca zachwaszaczone.

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania - 150ml na 5L wody na 100m2.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym - 1.

W roku założenia trawnika środek stosować w fazie krzewienia traw lub po 2 tygodniach od pierwszego koszenia.


Skład produktu

Zawartość substancji czynnych: MCPA w formie soli potasowej (związek z grupy fenoksykwasów karboksylowych) - 53,4 g/l (5,21%)

fluroksypyr w formie estru 1-metyloheptylowego (związek z grupy pochodnych kwasów pirydynokarboksylowych) - 10,68 g/l (1,04%) chlopyralid (związek z grupy pochodnych kwasów karboksylowych) - 5,34 g/l (0,52%).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Produktów biobójczych należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

SUBSTRAL
1401101
48 Przedmioty
Nowość

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło