Termometry

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór termometrów. W zależności od zastosowania mogą mieć różną formę, jednak to, co je łączy, to termometryczny czujnik, który mierzy temperaturę.

W ogrodnictwie termometry są niezwykle bardzo przydatne, ponieważ temperatura ma duży wpływ na wzrost i rozwój roślin. Istnieje wiele rodzajów termometrów ogrodniczych, w tym:

  •  - termometry ogrodowe – są to termometry przeznaczone do pomiaru temperatury powietrza w ogrodzie lub na balkonie, najczęściej posiadają specjalne uchwyty, dzięki którym można je umieścić w wyznaczonym miejscu,
  •  - termometry glebowe – służą do pomiaru temperatury gleby, w zależności od modelu, termometry glebowe mogą mieć różne długości sondy, co umożliwia ich umieszczenie na różnych głębokościach,
  •  - termometry do wody – przeznaczone do pomiaru temperatury wody w stawach, basenach czy fontannach, najczęściej wyposażone są w długie przewody, dzięki czemu termometr można umieścić w wodzie bez potrzeby wchodzenia do niej.
  •  - termometry do pomieszczeń – służą do pomiaru temperatury w pomieszczeniach, w których znajdują się rośliny doniczkowe lub szkółki.

Decydując się na współpracę z naszym Centrum, masz pewność, że zakupisz termometr o doskonałej dokładności pomiaru, a także taki, który jest odporny na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy deszcz.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło